Kontakt

E-mail: info@fotospoust.cz
IČ: 678 33 616

Žatec:
Tel.: +420 415 711 129
Hošťálkovo nám. 69 (u kostela)

více

E-shop

Zaujala Vás naše nabídka? Chtěli byste víc? Navšivte nás v některé z našich prodejen, nebo si objednejte přímo z pohodlí svého domova v našem elektronickém obchodě.

více

TOPlist
Pic 1

Velkoformátové fotografie

Při dnešních technologiích již není problém zpracovat fotografie do jakéhokoliv formátu. Snímek se tak může stát výrazným doplňkem domova nebo např. kanceláře. Z klasických náhledových fotografií si vy sami vyberete snímek, který zpracujeme do MAXI posteru.

Pic 2

Rámování

K pořízení hezké fotografie patří i kvalitní zarámování. Vy jen vyberte vhodné místo, kde to bude fotografii slušet. Nabízíme více jak 160 druhů lišt, od úzkých profilů až po masivní rámy, které naši dodavatelé vyrobí v jakémkoliv atypickém rozměru.

Pic 2

Foto na plátno

Novinkou, která si již nalezla mnoho příznivců, je přenesení fotografie na malířské plátno, natažené na dřevěný rám. Opět stačí jen pověsit. Omyvatelné s krásnou obrazovou strukturou, s garancí stálosti barev na 100let. Nyní nově až do MAXI formátu 160x90cm.

Pic 2

Foto-kniha

Chcete vyzkoušet něco nového? Mohla by Vás zaujmout foto-kniha. Vaše fotografie zpracujeme jako opravdovou knihu. Vhodné i pro firmy jako prezentace produktů - představení společnosti. Od klasické vazby až po luxusní kožené provedení.

Pic 2

Kalendáře

V naší široké nabídce naleznete i výrobu foto-kalendáře. Snímky můžete vybrat Vy a nebo využít profesionálního nafocení v našich atelierech. Originální dárek, který překvapí. Kalendář může začínat jakýmkoliv měsícem v roce.

Pic 2

Dárkové poukazy

Věnujte dárkový poukaz na focení! Individuální cenové hodnoty poukázky. Určete si sami cenu poukazu, a pak již nechte obdarovaného, aby si určil, kdy dárek využije.